/Files/images/DSCN8582.JPG

/Files/images/DSCN8589.JPG

/Files/images/DSCN8605.JPGСвято 8 Березня у 2 класі.

Мистецька рада Колегіуму мистецтв активно відсвяткувала День художника. Члени ради (учні та вчителі) відвідали Пархомівський історико -художній музейу селі Пархомівці Краснокутського районуХарківської області– один із найкращих сільських музеїв України, який володіє унікальною колекцією мистецтва й предметів старовини. Його фондові збірки нараховують близько трьох тисяч експонатів основного фонду і складаються з унікальних творів живопису, графіки, скульптури, декоративно-ужиткового мистецтва, цінних матеріалів з археології та етнографії.

/Files/images/Пархомівка13 020.JPG Традиційно на День художника учні 1 класу прикріплюють керамічні декоративні пласти з відбитками своїх долоньок на стіну школи, що символізує перші кроки у світ гончарного мистецтва. З роками зростатимуть діти, і вміння, і майстерність, а перший дотик до глини залишиться в пам’яті надовго, відтиск на глині – назавжди. Допомагали учням монтувати пласти заслужені опішненські майстри Михайло Єгорович Китриш, Микола Гаврилович Пошивайло, Григорій Петрович Гринь, які передають усі свої знання та вміння, свій багатющий досвід вихованцям закладу, і з перших кроків вони разом з ними./Files/images/Д художн. 13 070.JPG /Files/images/Д художн. 13 030.JPGМихайло Єгорович та Галина Сергіївна Китриші з правнучкою Аліною, ученицею 1 класу Колегіуму

Вже вдруге вихованці Колегіуму мистецтв із задоволенням відгукнулися на запрошення Юліі Миколаївни Багацької, вчителя композиції, рисунку та живопису, організувати виставку власних творчих робіт у музеї імені І. Котляревського, що у Полтаві.

/Files/images/DSCN9348.JPG

Для дітвори, це був справжній новорічний подарунок – переглянути і ще раз побачити власні роботи. Вони насичені різними техніками виконання, багатобарвністю і водночас легкістю. Здивувало й оформлення виставкової кімнати, ніби потрапили в справжнє казкове диво.

Поряд з дитячими роботами Юлія Миколаївна експонувала свої композиції у вигляді новорічного дерева, прикрашеного глиняними дзвіночками.

А скільки вражень отримали гості від перегляду новорічної казки «Попелюшка»! Юні актори із Опішного намагалися сподобатися гостям, - і, власне, їм це вдалося. Інсценізація дитячої казки, пісні, щедрівки додали чудового настрою присутнім.

Чарівна новорічна атмосфера заполонила всіх гостей, адже нема нічого кращого, аніж дарувати радість людям. «Я ніби перенеслася спогадами в дитинство і побувала в тій казці», - ділиться враженнями мама Юлії Миколаївни.

Словами вдячності й квітами діти вітали свою улюблену вчительку.

Валентина Кужим, вчитель початкових класів.


/Files/images/DSCN9316.JPG

/Files/images/DSCN9358.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 549

Коментарi