22 березня в музеї Лесі Українки відбулася творча зустріч дітей-близнюків. Пощастило побувати й нашим дівчаткам третьокласницям: Марії та Дарині Лапіним. На цьому заході зібралась творча молодь, яка має таланти: дівчатка з Донеччини віртуозно грали на скрипці, а з Івано-Франківська дивували всіх своїм співом. Ми мали можливість послухати прекрасну мелодію у виконанні хлопчиків з Києва та мелодійний спів двох маленьких киянок, переглянути виставку живопису дівчаток-п’ятикласниць та випускників Державної художньої школи імені Тараса Шевченка. Наші сестрички привезли свої творчі роботи і здивували всіх учасників заходу своєю креативністю. Це перша персональна виставка в їхньому житті. Як і всі заходи, що ініцііює та проводить Благодійний фонд Леоніда Даниловича Кучми «Україна» зустріч пройшла у надзвичайно теплій, родинній атмосфері. Діти познайомились, поспілкувались, сфотографувались і поласували солодощами. Щиро вдячні фонду «Україна», за пропозицію приїхати на зустріч та продемонструвати свої творчі здобутки. Благодійний фонд Леоніда Даниловича вже не перший рік допомагає розкривати таланти учнів Колегіуму мистецтв. Леонід Данилович особисто відвідав наш заклад, вже проведено одинадцять Міжнародних молодіжних гончарських фестивалів, де фонд є головним спонсором від самого першого фестивалю. За сприяння благодійного фонду, роботи учнів закладу та учасників фестивалю експонувались у багатьох музеях Києва та виставковому залі фонду «Україна», є плани і на майбутнє продовжувати нашу співпрацю. Марія та Дарина подарували для фонду та музею традиційний опішненський посуд «двійнята-горняти». Глиняні близнята виготовлені майстрами навчально-виробничої гончарної майстерні Колегіуму. Згодом, вони і самі зможуть робити такі ж вироби коли навчатимуться в 9 класі, та приїдуть на чергову творчу зустріч дітей-близнюків.

блз

блс

блп

блр

блт

блн

Відповідальними за організацію мистецьких подій у січні місяці були учні 8 класу разом зі своїми вчителями мистецьких дисциплін Юлією Багацькою та Володимиром Бутком. З їх ініціативи організований творчий конкурс «Світ мистецтва». Кожен учень 8 класу знаходив цікаву інформацію та ілюстрований матеріал про незвичайні скульптурні композиції, що дивують мешканців різних куточків світу. Члени мистецької ради визначили переможців, які ознайомили учнів та вчителів закладу з найбільш оригінальними мистецькими об’єктами світу. Переможцями конкурсу стали восьмикласники: І місце – Мар’яна Пошивайло, ІІ місце – Дарина Сердюченко, ІІІ місце – Альона Ґава. Учні 7 класу вирішили наблизити прихід весни, вони запропонували всім вихованцям закладу створити різнобарвні провісники теплої пори року – квіти. Конкурс на краще творче вирішення квітів в різних техніках та матеріалах продовжено до кінця березня. Чекаємо на нові творчі здобутки юних митців Колегіуму мистецтв.

шкі

При сприянні Міністерства культури України, в рамках проекту «Квітуча Україна» проводився Міжнародний фестиваль-конкурс «Зимова фантазія». Вихованці закладу продемонстрували свою майстерність у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво», зокрема «Гончарство» та здобули численні перемоги:

І місце – Юркова Вікторія (вчитель Ольга Плоха), Ілля Штанько (вчитель Вікторія Заліська), Артем Грипич, Світлана Мирко (вчитель Наталія Матвійчук).

ІІ місце посіли Поліна Канівець, Лілія Кіяшко, Валерія Швидка, Ольга Пиляй (вчитель Валентина Різниченко), Марія Цюцюра, Анастасія Піньковська (вчитель Оксана Северин), Римма Микитенко, Катерина Гурин (вчитель Наталія Матвійчук), Мар’яна Пошивайло (вчитель Світлана Мотрій), Владислав Міщенко (вчитель Тетяна Погрібняк), Тетяна Старших, Юлія Яценко.

ІІІ місце посіли Софія Рубайло (вчитель Надія Мальована), Олександр Андрущенко, Назар Морівець (вчитель Валентина Різниченко), Владислав Пічка, Валерій Пиляй, Максим Хоменко (вчитель Тетяна Погрібняк), Дарина Сердюченко (вчитель Ольга Плоха).

пер

Учні Колегіуму стали переможцями IV Всеукраїнського (XIV Всекримського) конкурсу учнівської та студентської творчості «Змагаймось за нове життя!», присвяченого Лесі Українці. Дипломом І ступеня нагороджена учениця 10 класу Тетяна Старших, ІІІ ступеня -- десятикласниця Олеся Пічка. Подяки за участь у конкурсі отримали Вікторія Юркова, Ілля Штанько та вчитель Ольга Плоха за творчий пошук та високопрофесійну підготовку молоді до участі в цьому заході.

кри

Кiлькiсть переглядiв: 709

Коментарi