Мистецькі перемоги 2017
2018-01-17
Перемоги у мистецьких конкурсах 2017 року:
Всеукраїнський конкурс учнівської творчості присвячений шевченківським дням «Об’єднаймося ж, брати мої» (номінація «Декоративно-прикладне мистецтво»):
- переможець Артем Грипич (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук)
Всеукраїнський конкурс образотворчого мистецтва «Вижницька палітра» (номінація «Ремесло мого краю» «Кераміка»):
- I місце - Олена Шевченко (вчитель Оксана Володимирівна Кальна);
- I місце - Єлизавета Шевченко (вчитель Оксана Миколаївна Северин);
- IІ місце - Світлана Мирко (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук);
Обласний конкурс образотворчого та декоративно-ужиткового мистецтва «Світ навколо нас» (номінація «Декоративно-ужиткове мистецтво») І вікова група:
- гран-прі – Ярослав Сакун (вчитель Вікторія Василівна Заліська);
- I місце – колективна робота Анастасії Піньковської, Марії Зінченко, Олександри Стеблівської, Софії Жилавець, Поліни Гетало (вчитель Надія Олексіївна Мальована);
- І місце – колективна робота Олександри Стеблівської, Софії Жилавець, Карини Гвоздик (вчитель Надія Олексіївна Мальована);
- І місце – Анастасія Піньковська (вчитель Надія Олексіївна Мальована);
- І місце – Софія Тимошенко (вчитель Валентина Павлівна Різниченко);
- ІІ місце – колективна робота Миколи Мартиновича, Асури Ібрагімової, Анастасії Піньковської (вчитель Надія Олексіївна Мальована);
- ІІ місце – Карина Столяр (вчитель Вікторія Василівна Заліська);
- ІІІ місце – Вероніка Фоменко (вчитель Надія Олексіївна Мальована);
- ІІІ місце – Денис Бойко (вчитель Вікторія Василівна Заліська);
- ІІІ місце – Софія Черчата (вчитель Вікторія Василівна Заліська);
- ІІІ місце – Ольга Пиляй (вчитель Валентина Павлівна Різниченко).
ІІ вікова група:
- гран-прі – Алла Орленко (вчитель Ольга Василівна Плоха);
- І місце – Аліна Окара (вчитель Оксана Миколаївна Северин);
- IІ місце – Олена Шевченко (вчитель Оксана Володимирівна Кальна);
- ІІ місце – Олег Северин (вчитель Оксана Миколаївна Северин);
- ІІ місце Владислав Пічка (вчитель Тетяна Леонідівна Погрібняк);
- ІІІ місце Владислав Крипак (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук);
- ІІІ місце – Катерина Гурин (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук);
- ІІІ місце – Анна Ільїна (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук).
Регіональний конкурс образотворчого мистецтва «Барви рідної землі»:
- ІІ місце Дарія Дригайло (вчитель Олександр Іванович Рябко).
ХІ Міжнародний молодіжний гончарський фестиваль(номінація «Кераміка») І вікова група:
- І місце - Артем Грипич (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук);
- ІІ місце - Ілля Штанько (вчитель Вікторія Василівна Заліська);
- ІІ місце - Світлана Мирко (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук);
- ІІІ місце - Анна Ільїна (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук);
ІІ вікова група:
- Гран-прі - Олена Шевченко (вчитель Оксана Володимирівна Кальна);
- І місце - Єлизавета Шевченко (вчитель Оксана Миколаївна Северин);
- ІІ місце - Аліна Окара (вчитель Оксана Миколаївна Северин);
- ІІІ місце - Віталій Заліський (вчитель Тетяна Леонідівна Погрібняк).
(Номінація «Образотворче мистецтво») І вікова група:
- ІІІ місце - Алла Орленко, (вчитель Ольга Василівна Плоха);
ІІ вікова група:
- І місце - Олеся Пічка (номінація «Образотворче мистецтво» (вчитель Олександр Іванович Рябко).
ІV Всеукраїнський конкурс «Текстильний первоцвіт» за тематикою «Лісова пісня» Леся Українка:
- ІІІ місце - Юлія Яценко (вчитель Юлія Миколаївна Багацька);
- ІІІ місце - Юлія Тетерська (вчитель Юлія Миколаївна Багацька)
Всеукраїнський фестиваль «Керам-диво 2017» (номінація «Кераміка»):
- І місце - Олена Харченко (вчитель Оксана Володимирівна Кальна).
Всеукраїнський конкурс-виставка художніх творів дітей та молоді «ChildArt.org» (номінація «Гончарство») юнацька вікова ліга:
- Гран прі – Олена Шевченко, (вчитель Оксана Володимирівна Кальна);
- І місце - Олена Шевченко, (вчитель Оксана Володимирівна Кальна);
- І місце - Артем Грипич, (вчитель Наталія Володимирівна Матвійчук).
Дитяча вікова ліга:
- І місце - Ілля Штанько, (вчитель Вікторія Василівна Заліська);
- І місце - Софія Тимошенко, (вчитель Валентина Павлівна Різниченко).